Kreatyna

Amix Creatine Ethyl Ester

aparat

Zaawansowana forma kreatyny - estryfikowane kreatyny. Ma bardzo dobrą trwałość i walory użytkowe. Porównaniu do kreatyny osiąga ten sam wynik z pół dawki. Wspiera wzrost mocy, dynamiki i wybuchowość. Nie zatrzymuje nadmiar wody w mięśniach Obsługuje zwiększona wytrzymałość Ekstremalne użyteczność Składniki: kreatyna chlorowodorkiem estru etylowego, żelatynowe kapsułki (żelatyna, woda, pigment dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu Jedna kapsułka zawiera: chlorowodorek estru etylowego kreatyny ............................ 600 mg Zalecane dawkowanie: do poprawienia wyników i moc wziąć 5-6 kapsułki 30-45 minut przed treningiem. Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 15 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Amix Kre-Alkalyn ®

aparat

Amix ™ Kre-Alkalyn ® to nowa nowoczesna forma kreatyny o pH wyższym niż 12, który został osiągnięty przez światowego procesu opatentowanego. Posiada wysoką stabilność podczas przechodzenia przez przewód pokarmowy, co zapewnia maksymalną ilość kreatyny, który dostaje się do komórek mięśniowych. Po zalecaną dawkę produktu kreatyny zwiększa sprawność fizyczną podczas kolejnych krótkich odstępach czasu dużej intensywności aktywności fizycznej. Skład: monohydrat kreatyny z nastawionym pH (Twórcy Alkalyn ®), kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenek tytanu), środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu, ditlenek krzemu 1 kapsułka zawiera 750 mg Kre-Alkalyn ® Zalecane dawkowanie: 4 kapsułki dziennie około 60 min. przed treningiem. Dawka powinna zawsze pić dużo wody. Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 15 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Kreatin Amix Creatine Monohydrate pwd.

aparat

Ultra mikronizowany monohydrat kreatyny dla uzyskania maksymalnej jakości, czystości i użyteczności lepiej. Monohydrat kreatyny wspiera dostaw energii - zwiększenie potencjału energii, wybuchową siłę, regenerację prędkości i budowania mięśni. stymuluje wzrost mięśni wspiera wzrost wybuchowej siły przyczynia się do zwiększenia objętości komórek mięśniowych ułatwia szybszy powrót do zdrowia Zalecane dawkowanie: Dawka dobowa wynosi 5g (łyżka 2čajové) na około 30-60 minut przed treningiem. Podczas korzystania z monohydratu kreatyny powinny spożywać wystarczającą ilość wody, aby zmaksymalizować nawilżenie i poprawę funkcje metaboliczne. Aby zmaksymalizować rezultaty, ważne jest regularne przyjmowanie jakości białka, takie jak Amix IsoPure ™ ™ 100% lub IsoPure CFM ®


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Amix Creatine Ethyl Ester 120 tablet

aparat

Zaawansowana forma kreatyny -. Estryfikowane kreatyna ma bardzo dobrą trwałość i walory użytkowe. W stosunku do monohydratu kreatyny osiąga taki sam wynik z połową dawki. Wspiera wzrost mocy, dynamiki i wybuchowość. Nie zatrzymuje nadmiar wody w mięśniach Obsługuje zwiększona wytrzymałość Ekstremalne użyteczność 1 tabletka zawiera: kreatyny, ester etylowy chlorowodorku 750 mg, celuloza mikrokrystaliczna, koloidalny ditlenek krzemu, sól sodowa karboksymetylocelulozy, stearylofumaran sodu, stearynian magnezu Zalecane dawkowanie: dawka dzienna wynosi 4 tabletki 30-45 minut przed wysiłkiem. Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna 348,7 kcal/1480, 1 kJ Białko 34,2 g Węglowodany 49,6 g Tłuszcz 1,5 g Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 15 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Najlepszy numer przed i partii: podana na opakowaniu. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Amix CreAge™

aparat

Amix ™ Creag ™ - Kapsułki zawierające kreatyny HCL. Zalecane dawkowanie: 2-4 kapsułki dziennie Weź ze szklanką wody, najlepiej 30-45 minut przed treningiem. W dni bez treningu, wziąć 2-4 kapsułki w ciągu dnia. W celu maksymalizacji wyników, podjąć Amino Tabs MuscleCore ™ i CreaPep®. Skład (w 2 kapsułkach) Kreatyna HCl, stabilizator: Methocel® (metylocelulozy i hydroksypropylometyloceluloza), kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, barwnik: dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu (EXP). Ostrzeżenie: neuvedeno nadaje się dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt nie jest przeznaczony do zastąpienia zróżnicowanej diety. neuvedeno należy przekraczać zalecanej dziennej dawki! Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. neuvedeno zamrażać! Producent nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub przechowywania. Alergen: Produkt ten został wyprodukowany na sprzęcie, który przetwarza produkty zawierające mleko, jaja, soja, owoce morza, orzechy i orzeszki ziemne.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Amix Creatine Monohydrate

aparat

Ultra mikronizowany monohydrat kreatyny dla uzyskania maksymalnej jakości, czystości i użyteczności lepszego. Kreatyna suplement jednowodna promuje energii - zwiększenie potencjału energetycznego, wybuchową siłę, przyspieszyć powrót do zdrowia i budowania mięśni. stymuluje wzrost mięśni wspiera wzrost wybuchowej siły pomaga zwiększyć objętość komórek mięśniowych ułatwia szybszy powrót do zdrowia Skład 6 kapsułek 4800mg kreatyny, kapsułki żelatynowe (żelatyna, woda, pigment dwutlenku tytanu), antyzbrylaczy: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu. Zalecane dawkowanie: 4-6 kapsułki dziennie ok. 60 minut przed treningiem. Dawka powinna zawsze pić dużo wody. Przy podejmowaniu monohydrat kreatyny jest wskazane do spożywania odpowiedniej ilości wody. Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywane w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25 ° C, z dala od promieni słonecznych i mrozu. Producent nie odpowiada za szkody powstałe wskutek niewłaściwego przechowywania lub użytkowania. Spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Nadaje się dla sportowców i osób ze zwiększonym wysiłku fizycznym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 1 . Wszystkich wpisów: 6

Zobacz inne produkty