Dale

Sweter Dale Garmisch Man 92611E

aparat

Wygodne, ale nowoczesne męski sweter, który został zainspirowany przez urzędowego sweter dla FIS Alpine Ski 1978 Mistrzostw Świata, które odbyły się w Garmisch-Partenkirchen, Bawaria. Ten uniwersalny sweter jest z dzianiny z najwyższej jakości delikatnej wełny merynosów i jest idealny dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Głównymi elementami są tkane tradycyjnych ośmiu płatek róży Selb, co daje niepowtarzalny wygląd sweter. Sweter Garmisch jest naprawdę wszechstronny. Nadaje się zarówno do aktywnego wypoczynku i relaksu. Powrót dawnych tkaczy nowego ducha i nową energią. neuvedenoco dłuższy, węższy krój, zaprojektowany specjalnie dla młodego pokolenia w duchu "modzie ulicznej". Nadaje się do noszenia w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wybraliśmy odważniejsze kolory z większym kontrastem. Wielkie projekty dla cienkich i przetwarzane ręcznie dzianiny / dzianiny różnią. Prawo "retro"; stare rzemiosła z nowymi kształtami i opakowań. loose fit 100% wełna merino porządku Selfsne kolory są odporne na zabrudzenia Maszyna możliwość zmywalny detergentem dla wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Geilo Man 82321E

aparat

Geilo sweter o sportowym designie z wełny merynosów najlepszych do codziennego noszenia. Sweter najwyższej jakości z ponadczasowym designem, nadaje się do sportu, ale także do biura. Imię sweter Geil, według jednego z najpopularniejszych dzielnic w Norwegii na nartach. W tym swetrze zawsze wrażenie na otoczeniu. , "Dale" oznacza wysoką jakość i doskonały ponadczasowy norweski projekt. Sweter Geilo jest inspirowana tradycyjnym norweskim piękne płatki śniegu, które szczyci środek swetra. Dale Norwegii - norweskie swetry ekskluzywne marki, ale to, co jest rzeczywiście Dale. Dale (w dolinie tłumaczenie) to mała miejscowość w zachodniej części Norwegii, w otoczeniu pięknych fiordów. Tutaj w 1879 roku narodził się pomysł przedsiębiorca Peter Jebsen, gdy zobaczył lokalnych wodospady na rzece Dale. W tym samym roku, pojawienie się przędzalni tutaj i od tego czasu aż do teraz, zakład produkuje wysokiej jakości produkty. Selfk inaczej powiedzieć jakości, ekskluzywny i piękny sweter niż Dale Norwegii. Materiał, z którego są dziane swetry jest naturalnym nowej fali, który jest otrzymywany z żywych owiec w Norwegii i wełny merynosów. otwór w szyjce rękawy raglanowe strich ozdób dekoracyjnych do szyi prążkowane dzianina Sweter można prać w programie wełnisty Materiał: 100% wełna merino Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Lillehammer Man 93271

aparat

Lillehammer jest sportowy i bardzo elegancki sweter, który został użyty w najwyższej jakości wełny Merino premii. Wygląd sweter jest połączeniem tradycyjnego skandynawskiego wzornictwa z nowoczesnymi szczegółami. Podkreślił, jest szczególnie łatwe przejście z wizytowym do casual i stoków narciarskich. Sweter staje się bardzo uniwersalny towarzysz do formalnego spotkania towarzyskie, a także zajęcia sportowe. Kontrastowe kolorowymi pasami na ramionach sweter młodzieńczy i świeży wygląd. Ten sweter został zaprojektowany jako oficjalny sweter dla Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w Lillehammer. Był inspirowany przez Dale Lillehammer Olympic sweter 1994 roku, ale został zaprojektowany tak, aby stał się bardzo popularny w przyszłości. Produkty w świeżych, czystych i jasnych o słabo widocznych wzorców i czystych liniach. Przetwarzanie dynamiczne; Odzież jest dostosowana do płci żeńskiej i męskiej proporcji ciała. 100% wełna merino porządku Nadzwyczajne długotrwałe jakości Można prać w pralce - specjalny program dla wełny i detergent przeznaczony do wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Furu Man 92481G

aparat

Furu sweter jest wielki i ponadczasowe kardigan zaprojektowany specjalnie dla miłośników aktywnego wypoczynku, takich jak polowania, wędkowania i obserwacji przyrody w środowisku naturalnym. Furu przekłada sosny. Są one szeroko rozpowszechnione w Norwegii, zwłaszcza w głębokich lasów i gór. Odzież wykonana dla polowania i rybołówstwa. Przy projektowaniu poszczególnych elementów i szczegóły byliśmy zainspirowany skóry łososia i jelenie, a cały kompleks zostanie uzupełniony o przyciski wykonane z poroża. Produkty wykonane są z grubszej tkaniny w naturalnych kolorach ziemi. Odzież nadaje się do poruszania się i pikniki, wędrówek i wypraw na swojej chacie górskiej lub domku. Odzież wykonana dla polowania i rybołówstwa. Przy projektowaniu poszczególnych elementów i szczegóły byliśmy zainspirowany skóry łososia i jelenie, a cały kompleks zostanie uzupełniony o przyciski wykonane z poroża. Produkty wykonane są z grubszej tkaniny w naturalnych kolorach ziemi. Odzież nadaje się do poruszania się i pikniki, wędrówek i wypraw na swojej chacie górskiej lub domku. loose fit 100% wełna Norweski długa żywotność Szczegóły na barkach imitacji skóry oryg inální wzór prążkowane rękawy hem i dół swetra detergent do mycia rąk dla wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Peace Woman 13311D

aparat

Elegancki i bardzo popularne sweter z motywem róży osmilisté, w którym ciepłe i wygodne. Rose składa się z czterech powiązanych serca symbolizujące pokój i przyjaźń. Panie sweter Pokój jest jednym z tradycyjnych części naszej kolekcji. Kolekcja ta jest oparta na typowych starych norweskich dzianiny. Norweski wełna, charakterystyczne wzory i autentyczny Norweski sprzączki i guziki. Po wybraniu inspirowany zarówno przez norweskich strojach ludowych, kurtki, swetry i starych wzorców. Wełna w zimne dni i chłodne w upalne dni. Jej niezwykłe włókna mogą pochłaniać wilgoć do 30% swojej wagi, zabrać ją z dala od ciała i utrzymać skórę suchą i wygodne, niezależnie od temperatury otoczenia. Dostosowane panie dopasowanie wydłużone rękawy polar wysadzanej kołnierz i mankiet dekoracyjne wykończenia wokół kołnierza i zamek błyskawiczny krótki zamek błyskawiczny z suwakiem w kształcie serca z kamienia Przyciski cynowe otworzyć kajdanki 100% wełna trwałe Norweski - wełna traktowane doskonalić do noszenia na zewnątrz mycie rąk do wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% czystej wełny z nowego norweskiego niepowtarzalne wzory oparte na norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Rodkleiva Man 91971F

aparat

Wełna merino sweter wyjątkowa, słaby, ale jeszcze ciepłe z unikalnych właściwości funkcjonalnych. Oryginalna wersja sweter Rodkleiva powstał z powrotem w latach 50., jak i sweter Cortina. Nazwa pochodzi od jednego z najbardziej znanych tras zjazdowych w Oslo. Ten sweter był używany do dyscyplinach alpejskich w czasie Igrzysk Olimpijskich w 1952 roku Rodkleivě projekt sweter opiera się na wariantach wzorów, które są typowe dla Setesdal, Cortina i Bislett. Męski sweter Rodkleiva mężczyzn Nowoczesna wersja tradycyjnego sweter Przędzy merino 3-warstwowa Zaprojektowane i wyprodukowane w Norwegii Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Lahti Man 93241

aparat

Lahti to nowa oficjalna koszulka dla Mistrzostw Świata w Narciarstwie Klasycznym, które odbyło się 2017 w Lahti, Finlandia. Lahti sweter jest sportowy i elegancki. Jego znakiem rozpoznawczym jest norweska flaga, pojawia się w paski na przedniej jak i na wewnętrznej stronie kołnierza golfie. Wyjątkowość sweter podkreśla poprawkę z godłem specjalnym wydaniu Lahti 2017 mistrzostw świata. Wygodne sportowe sweter Lahti jest wykonana w 100% z delikatnej wełny merynosów i Dale Norwegii wyjątkowy długotrwały jakości dziania. Białe panele są traktowane tak, że brud i odporne na plamy. Produkty w świeżych, czystych i jasnych o słabo widocznych wzorców i czystych liniach. Przetwarzanie dynamiczne; Odzież jest dostosowana do płci żeńskiej i męskiej proporcji ciała. 100% wełna merino porządku Biały kolor jest odporny na brud i plamy Można prać w pralce - specjalny program dla wełny i detergent przeznaczony do wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Sochi Woman 92151A

aparat

Z tego sweter, że poczujesz się jak zwycięzca! Słabsze sweter został zaprojektowany dla norweskich sportowców biorących udział w igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014 i będzie to ich oficjalna sweter w tym olimpijskim imprezy. Projekt jest inspirowany swetry z lat trzydziestych, a więc ma sweter retro. Na sweter ze złotymi elementami są wykorzystywane do sportowców natychmiast poczuć się jak zwycięzcy. 28 Micronova kolonialne fali, 3-warstwowa Daletta Umiarkowanie wysoki kołnierz z zamkiem złota Raglanowe rękawy z wykończeniem z dzianiny Pokrywa z zamkiem ze skóry naturalnej złotej łososia Dzianiny Norwegian flag wewnątrz kołnierza Można prać w pralce Zaprojektowane przez projektanta Svanhild Drzewo Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Geilo Woman 82311B

aparat

Geilo sweter o sportowym designie z wełny merynosów najlepszych do codziennego noszenia. Sweter najwyższej jakości z ponadczasowym designem, nadaje się do sportu, ale także do biura. Imię sweter Geil, według jednego z najpopularniejszych dzielnic w Norwegii na nartach. W tym swetrze zawsze wrażenie na otoczeniu. , "Dale" oznacza wysoką jakość i doskonały ponadczasowy norweski projekt. Sweter Geilo jest inspirowana tradycyjnym norweskim piękne płatki śniegu, które szczyci środek swetra. Dale Norwegii - norweskie swetry ekskluzywne marki, ale to, co jest rzeczywiście Dale. Dale (w dolinie tłumaczenie) to mała miejscowość w zachodniej części Norwegii, w otoczeniu pięknych fiordów. Tutaj w 1879 roku narodził się pomysł przedsiębiorca Peter Jebsen, gdy zobaczył lokalnych wodospady na rzece Dale. W tym samym roku, pojawienie się przędzalni tutaj i od tego czasu aż do teraz, zakład produkuje wysokiej jakości produkty. Selfk inaczej powiedzieć jakości, ekskluzywny i piękny sweter niż Dale Norwegii. Materiał, z którego są dziane swetry jest naturalnym nowej fali, który jest otrzymywany z żywych owiec w Norwegii i wełny merynosów. otwór w szyjce rękawy raglanowe strich ozdób dekoracyjnych do szyi prążkowane dzianina Sweter można prać w programie wełnisty Materiał: 100% wełna merino Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Kara Woman 82021R

aparat

Bądź oryginalny i pokazać wszystkim swój wyrafinowany smak i poczucie ekskluzywnej jakości z Norwegii! Klasyczne norweskie panie sweter z zamkiem błyskawicznym wykonany z najlepszej wełny. Atrakcyjne detale, takie jak klamry, aksamitnej cyny i wykończony polarową wyściółką na szyi. Nazwa Kara wskazuje punkt początkowy słynnej ekspedycji polarnej statku Fram przez icy Biegun Północny. Inspiracja pochodzi od kobiet, które obchodzone Wielkiej norweskiego odkrywcy ponad 100 lat temu. Ten sweter ma bardzo drobne szczegóły. Panie lepsze dopasowanie Wzory na dole i rękawach Mankiety zapinane na guziki Bluza z klamrami na rurach szyi i ekskluzywny aksamitu wzdłuż zamka Kołnierz z przytulnym wyściółką stand-up 33 Micronova Norweski wełna, 2 nitek Heil Návrh znany projektant Svanhild Drzewo Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Rodkleiva Woman 92161F

aparat

Wiele Dale Klasyczny, oryginalne wzornictwo nowy styl dla Ciebie. Wełna merino sweter wyjątkowa, słaby, ale jeszcze ciepłe z unikalnych właściwości funkcjonalnych. Oryginalna wersja sweter Rodkleiva powstał z powrotem w latach 50., jak i sweter Cortina. Nazwa pochodzi od jednego z najbardziej znanych tras zjazdowych w Oslo. Ten sweter był używany do dyscyplinach alpejskich w czasie Igrzysk Olimpijskich w 1952 roku Rodkleivě projekt sweter opiera się na wariantach wzorów, które są typowe dla Setesdal, Cortina i Bislett. Nowoczesna wersja tradycyjnego sweter Przędzy merino 3-warstwowa Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Sochi Woman 92151F

aparat

Z tego sweter, że poczujesz się jak zwycięzca! Słabsze sweter został zaprojektowany dla norweskich sportowców biorących udział w igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014 i będzie to ich oficjalna sweter w tym olimpijskim imprezy. Projekt jest inspirowany swetry z lat trzydziestych, a więc ma sweter retro. Na sweter ze złotymi elementami są wykorzystywane do sportowców natychmiast poczuć się jak zwycięzcy. 28 Micronova kolonialne fali, 3-warstwowa Daletta Umiarkowanie wysoki kołnierz z zamkiem złota Raglanowe rękawy z wykończeniem z dzianiny Pokrywa z zamkiem ze skóry naturalnej złotej łososia Dzianiny Norwegian flag wewnątrz kołnierza Można prać w pralce Zaprojektowane przez projektanta Svanhild Drzewo Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Besseggen Man 92901 Blue

aparat

Sweter sportowy z kontrastowymi pasami na rękawach wykonane są z najlepszych wełny merynosów. Jest on przeznaczony do aktywnego wypoczynku, podróżować i pracować. Produkty w świeżych, czystych i jasnych o słabo widocznych wzorców i czystych liniach. Przetwarzanie dynamiczne; Odzież jest dostosowana do płci żeńskiej i męskiej proporcji ciała. Nowoczesna technologia pozwala na wybór tylko najlepszych włókien i ich jakości Merino mikronów odpowiedniej wartości. Obecnie Merino wełna ma średnicę włókna mikroskopowe - od jednej trzeciej do jednej dziesiątej grubości ludzkich włosów. Im mniejsza średnica włókien, tym drobniejsze, bardziej miękkie i mniej szorstki materiał. Z wełny Merino produkować ubrania, które można nosić bezpośrednio na ciele, bez doświadczył żadnych szkód na Państwa komfort, miękkie i zapewniają zupełnie wyjątkowe uczucie i styl. Dale oferuje szeroką gamę luksusowych ubrań z wełny Merino grzywny. 100% wełna merino • raglanowe rękawy • można prać w pralce Program Wełna z detergentem odpowiednim do wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Hemsedal Man 91961E

aparat

Wiele Dale Klasyczny, oryginalne wzornictwo nowy styl dla Ciebie. Nadaje się do sportu i casual w biurze, na przykład. Sweter Hemsedal to oryginalne klasyczny sweter projekt, który został zamieniony na nowoczesny, ale nadal klasycznej formie. Został on zaprojektowany i zbudowany przez Dale Norwegii w Norwegii, które produkuje prawdziwe norweskie swetry od 1879. Model ten był w latach 50. i na drutach jest teraz zmodyfikowane przy użyciu nowoczesnych przędz i wyciąć tak, aby nadążyć za najnowszymi trendami while zachować oryginalność i tradycję Dale Norwegii swetry. Nowoczesna wersja tradycyjnego sweter 2-warstwowe przędzy z włókna merino z 21 mikronów Elastyczne mankiety i lamówka Doskonały krój Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Hemsedal Woman 92301

aparat

Wiele Dale Klasyczny, oryginalne wzornictwo nowy styl dla Ciebie. Nadaje się do sportu i casual w biurze, na przykład. Sweter Hemsedal to oryginalne klasyczny sweter projekt, który został zamieniony na nowoczesny, ale nadal klasycznej formie. Został on zaprojektowany i zbudowany przez Dale Norwegii w Norwegii, które produkuje prawdziwe norweskie swetry od 1879. Model ten był w latach 50. i na drutach jest teraz zmodyfikowane przy użyciu nowoczesnych przędz i wyciąć tak, aby nadążyć za najnowszymi trendami while zachować oryginalność i tradycję Dale Norwegii swetry. Nowoczesna wersja tradycyjnego sweter 2-warstwowe przędzy z włókna merino z 21 mikronów Elastyczne mankiety i lamówka Doskonały krój Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Frida Woman 82931C

aparat

Sport Frida zamek sweter jest z dzianiny z wełny merynosów najlepszych, jego jakość jest ponadczasowy. Sweter jest bardzo komfortowy i elegancki, jest idealnym miejscem do jazdy na nartach i na relaks i zwiedzanie miasta. Frida jest nazwa starego norweski kobiety, co oznacza wspaniały i spokojny, wszystko to znajduje odzwierciedlenie w atrakcyjnej konstrukcji sweter Frida. Dostosowane panie dopasowanie 100% wełna merino żebra dzianiny mankiety do koncíh, kończąc na szyi Selfsne kolorowe włókna są traktowane imregnací są odporne na plamy i zabrudzenia dwukierunkowy zamek można prać w pralce w wełny na porgram detergentu dla wełny Materiał: 100% wełna merino Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% czystej wełny z nowego norweskiego niepowtarzalne wzory oparte na norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Sochi Man 92141F

aparat

Z tego sweter, że poczujesz się jak zwycięzca! Słabsze sweter został zaprojektowany dla norweskich sportowców biorących udział w igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014 i będzie to ich oficjalna sweter w tym olimpijskim imprezy. Projekt jest inspirowany swetry z lat trzydziestych, a więc ma sweter retro. Na sweter ze złotymi elementami są wykorzystywane do sportowców natychmiast poczuć się jak zwycięzcy. 28 Micronova kolonialne fali, 3-warstwowa Daletta Umiarkowanie wysoki kołnierz z zamkiem złota Raglanowe rękawy z wykończeniem z dzianiny Pokrywa z zamkiem ze skóry naturalnej złotej łososia Dzianiny Norwegian flag wewnątrz kołnierza Można prać w pralce Zaprojektowane przez projektanta Svanhild Drzewo Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Besseggen Man 92901H

aparat

Sweter sportowy z kontrastowymi pasami na rękawach wykonane są z najlepszych wełny merynosów. Jest on przeznaczony do aktywnego wypoczynku, podróżować i pracować. Produkty w świeżych, czystych i jasnych o słabo widocznych wzorców i czystych liniach. Przetwarzanie dynamiczne; Odzież jest dostosowana do płci żeńskiej i męskiej proporcji ciała. Nowoczesna technologia pozwala na wybór tylko najlepszych włókien i ich jakości Merino mikronów odpowiedniej wartości. Obecnie Merino wełna ma średnicę włókna mikroskopowe - od jednej trzeciej do jednej dziesiątej grubości ludzkich włosów. Im mniejsza średnica włókien, tym drobniejsze, bardziej miękkie i mniej szorstki materiał. Z wełny Merino produkować ubrania, które można nosić bezpośrednio na ciele, bez doświadczył żadnych szkód na Państwa komfort, miękkie i zapewniają zupełnie wyjątkowe uczucie i styl. Dale oferuje szeroką gamę luksusowych ubrań z wełny Merino grzywny. 100% wełna merino • raglanowe rękawy • można prać w pralce Program Wełna z detergentem odpowiednim do wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwej norweskiej dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w mieście i dbać o cały proces produkcji - od surowca do gotowego wełny dzianiny produktu. Przegląd materiałów firma Dale. Utrzymywanie swetry Dale. Tabela rozmiarów Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Hemsedal Woman 82261

aparat

Wiele Dale Klasyczny, oryginalne wzornictwo nowy styl dla Ciebie. Nadaje się do sportu i casual w biurze, na przykład. Sweter Hemsedal to oryginalne klasyczny sweter projekt, który został zamieniony na nowoczesny, ale nadal klasycznej formie. Został on zaprojektowany i zbudowany przez Dale Norwegii w Norwegii, które produkuje prawdziwe norweskie swetry od 1879. Model ten był w latach 50. i na drutach jest teraz zmodyfikowane przy użyciu nowoczesnych przędz i wyciąć tak, aby nadążyć za najnowszymi trendami while zachować oryginalność i tradycję Dale Norwegii swetry. Nowoczesna wersja tradycyjnego sweter 2-warstwowe przędzy z włókna merino z 21 mikronów Elastyczne mankiety i lamówka Doskonały krój Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Holmenkollen Woman 91551F

aparat

Holmenkollen sweter - ekskluzywna oryginał z Norwegii. To był oficjalny sweter Mistrzostwa Świata w Oslo w 2011 roku Zainspirowany starych norweskich tradycji. W tym sweter będzie naprawdę wyjątkowe i trzeba będzie miłe uczucie kiedy pamiętam, jak wielu sportowców i sportowców cieszyć się tym wspaniałym sweter delektować podczas Mistrzostw Świata. Luźny krój Wzorzyste koszulki sznurek i mankiety Wzorzyste Umiarkowanie wysoki kołnierz z polarową wyściółką Zamki błyskawiczne z plecionych wykończenia z przodu Siodło rękaw raglan 28 mikronów błonnik 3-warstwowa Daletta Można prać w pralce Zaprojektowany przez Randi südlich Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sweter Dale Holmenkollen Man 91541E

aparat

Ekskluzywny sweter sport. Norweski sweter został dzianiny dla sportowców i widzów z okazji Mistrzostw Świata w Oslo. Wygląd sweter inspirowany jest bardzo znanego wzoru, typowym głównie dla rękawic ("åttebladsrosen"). Holmenkollen jest idealne połączenie norweskich sportów zimowych i bardzo starej konstrukcji. 100% wełna norweska W pasie sznurkiem Naplétání rękawy Prać w pralce na programie wełny Dale Norwegii jest wiodącym producentem i dystrybutorem prawdziwego norweskiego dzianiny. Oferuje on luksusowe, wysokiej jakości dzianiny ze 100% wełna norweskiego z unikalnych wzorów na podstawie norweskiej tradycji, kultury i historii. Dale Norwegii jest we własnej fabryce w miejscowości Dale zajmuje się całym procesem produkcyjnym - od surowca do gotowego wełny dzianiny produkt. Przegląd materiałów firmy Dale. Konserwacja swetry Dale. Tabela wielkości Dale.


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 2 . Wszystkich wpisów: 39

Zobacz inne produkty