Kari Traa

Kalesony Kari Traa Ulla Pant GREYM 2

aparat

Wyrafinowane rozwiązania techniczne i korzystać z najlepszych wełnę przyniósł Kari Traa w czołówce w konkurencyjnym modeli bojowych podstawowe warstwy. Warstwa bazowa Ulla - idealny, technicznie Pochłanianie, bez cienia nudy. Warstwa podstawowa Kari Traa Ulla Pant wykonane ze 100% wełny merino żywy i sportowy wygląd dla wszystkich kobiet, dziewcząt i dziewcząt, którzy lubią zimna i śniegu. Spektrum modeli waha się od koszulki z kołnierzykiem lub bez, pomimo Threading spodnie w dwóch długościach do ciepłych bokserów. Ulla dla działań zimowych z gwarancją ciepła. 100% ultra-cienkiej wełny merino jest wybór naturalne i oczywiste dla zimnej pogody. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i naturalnie odporny zapach. Panele wykonane z cieńszego materiału na wewnętrznej stronie nogi przyspieszyć uwalnianie nadmiaru ciepła i łatwiejszego termoregulacji ciała, co możemy zrobić co w naszej mocy w najzimniejsze dni. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Delikatne paski i kontrastujące szczegóły 4-drożny elastycznego materiału poparte cięcia, która przyznaje, kobiece kształty, przyjemnie ogarnia każdego kobiecego ciała, bezpiecznie rozgrzać i będzie wiernie służyć całą zimę. Ciasno i elastyczny pas ułatwia nakładanie warstw. Długie spodnie chronią nogi całej swojej długości. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Przytulna Rozmiary: S - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

czapka Curry Traa MOGULS BEANIE TOMAT

aparat

Na zboczach, na halfpipes, potentat, jako część stroju APR-ski lub promieniowania punktu codziennego życia w mieście. Nigdzie nepochybíte. W trzech kolorach, które wyraźnie zachęca przeciwnie, może stać się ukoronowaniem naszej zimowy strój. Idealne do Kari Traa Moguls Moguls kurtka i spodnie. Szybkoschnący, 4 Way elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, dopasowanie i zachowuje swój pierwotny kształt i wygląd przez lata. Materiał: 100% akryl Rozmiary: UNI Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzech medali z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe. Odzież sportowa zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniają wymagania dla aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Dzięki bieliznę z wełny Merino jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz kurtki i spodnie damskie o niepowtarzalnym wystroju, to jesteś także w odpowiednim miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale również fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky są wzmocnione, biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością uniknąć nieprzyjemnych kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość korzystania każde działanie w pełni.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

czapka Kari Traa Nina Beanie NSEA

aparat

Wygodne gładkie czapki dla trudnych treningu, który skutecznie usuwa pot z czoła, bezpiecznie trzymać głowę ciepły, jesteś cały czas pracuje lub jakiekolwiek inne działania, aby skupić się na sobie i wydajności. Szybkoschnący, 4-drożny elastyczny materiał jest miękki jak piórko i miły w dotyku. Caress mila i podjąć pot z czoła. Odblaskowe szczegółowo pozwoli na pozostanie aktywny przez cały dzień, choć słońce dawna odpoczynku. Szybkoschnący, elastyczny materiał 4 Way odblaskowe detal materiał: Główne: 86% poliester, 14% elastan, Ostatní: 92% poliester, 8% elastan Rozmiary: UNI Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

legginsy Curry Traa Myrbla Capri LIP

aparat

Suprově usiąść i wypracować jeszcze lepiej, gdy nasze zwiększa tętno do maksimum, nawet gdy obiekt Kari Traa Miejskie szkolenia, ale nie zawiedzie nawet w kawie lub na placu zabaw z dziećmi. Gładki krój z subtelnych detali kolorystycznych wkomponowane 4-way elastycznego materiału jest cięta, która kojarzy się idealne kobiece kształty, wspieramy naszych ambicji sportowych i rozświetlają linę. Zintegrowane reflektory wypełnienia obowiązku spacerowiczów / Prowadnice do Opuszczenia miasta i rzeczywiście oszczędza nerwy (podawanie wyjaśnienia) i pieniądze (grzywny, jeśli nie wyjaśnienie). Szybkoschnący 4-drożny elastyczna doskonale odprowadza wilgoć, oddycha dobrze. materiał: 89% poliester, 11% elastan Redaktor: Przytulna Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Skarpety Kari Traa TAFISA Sock 1PK BLK

aparat

Dla kobiet, które chcą zachować spokój podczas całego treningu nawet w ciągu dnia. W tradycyjnych i nietradycyjnych kolorach, można wybrać harmonijne połączenie ze stroju. R ychleschnoucí, elastyczny materiał mieszany zachowa nasze stopy suche. Miękka, elastyczna i przyjemnie przylega do każdego kształtu stopy, mógł po prostu skupić się na sobie. Elastyczna górna lamówka zapobiega grabienie. Niska moc wycięte z adidasów. Płaski szew na czubku eliminuje przykry tarcia. Materiał: 70% bawełna, 24% poliester, 4% poliamid, 2% elastyna Rozmiary: S (36-38) M (39-41) Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Torba Kari Traa KARI 30L BAG NSEA

aparat

Szkolenie, podróże, czy tylko w dni robocze pakowane w worki Kari Traa! Pakujemy się i znikają. Kari Kari Traa 30L - podróże i sport sportowa, która gromadzi wszystkie ważne istotną potrzebę szkolenia i na długą podróż. Wykonany z trwałego materiału, tak, że może być w dowolnym miejscu, bez względu na to pogoda. Wystarczająco duże ucho i regulowane wyściełane szelki cenione przez wszystkich, którzy oferują swoją pomoc z bagażem, a my sami, gdy nikt nie został znaleziony. wodoodporny materiał Wyściełane i regulowane ramiączka 4 ucha Wejście do sali głównej wyposażonej w dwukierunkowym suwakiem Okno na etykiecie Wewnętrzna kieszeń na zamek Materiał: 95% PVC / 5% poliester Pojemność: 30 litrów Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

legginsy Kari Traa LOUISE TIGHTS PLUM

aparat

Kari Traa Louise Rajstopy, udoskonalona wersja popularnych Svalestjert rajtuzach, mogą zrobić i przekonać wszystkie kobiety, dla których każdy aktywny ruch pozostaje koniecznością, że mogą zrobić więcej. Jogging, ale również szkolenia w siłowni. Luis Rajstopy nie zna granic. Dodatkowy materiał elastyczny, oddychający i szybkoschnący pozwala w szybkim tempie. Doskonale rozwiązane cegieł techniczną ukształtowanej kolana, zamykanym zewnętrznej stronie dolnego brzegu ramienia i wewnętrznej taśmie silikonowej - nesmeky że zapobiega drzemki. Każdy z nas czuje się świetnie. 4 sposób elastyczny materiał wspierany przez wyrafinowane cięcia uściski ciała i idealnie dopasowuje się do niego. Žádnýpohyb nie niemożliwe połączenie zarówno dla maksymalnej swobody ruchu. Wyrafinowany krój, który następuje krzywe kobiecego ciała, wraz z elastycznym pasie pasuje do każdego postavě.Zajímavé rozwiązania kolorystyczne pomoc na pokrycie ewentualnych neuvedenoów. Sport i kolorowy wzór z odblaskowymi szczegóły sprawiają nam widoczność, nawet jeśli szkolenie ciągnie się aż do zmierzchu. Materiał: 87% poliester, 13% elastan Redaktor: przytulny Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzech medali z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe. Odzież sportowa zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniają wymagania dla aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Dzięki bieliznę z wełny Merino jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz kurtki i spodnie damskie o niepowtarzalnym wystroju, to jesteś także w odpowiednim miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale również fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky są wzmocnione, biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością uniknąć nieprzyjemnych kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość korzystania każde działanie w pełni.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

czapka Kari Traa LOYVE BEANIE NSEA

aparat

neuvedenokonwencjonalne czapki damskie Kari Traa Løyve Beanie uwielbia kolory i zrelaksowany styl. Czapka pestrovarevnou wprowadzone jako część APR-ski strój lub promienistej punktem codziennego życia w mieście. Nigdzie nepochybíte. W trzech kombinacjach kolorystycznych z przyzwoitym kontur motyla może stać się koroną stroju zimowym. Idealne połączenie jest w płaszcz zimowy płaszcz lub Kari Traa. Szybkoschnący, 4-drożny elastyczny materiał, który idealnie dopasowuje się do kształtu głowy, nadające się i zachowuje swój pierwotny kształt i wygląd przez lata. polarowa podszewka Materiał: 100% akryl Rozmiary: UNI Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Koszulka Kari Traa Stjerna H/Z EBONY

aparat

Koszulka damska z długimi rękawami. Techniczne rozwiązania warstwa podstawowa korzysta z najlepszych wełny Merino, która zajęła pierwsze miejsce w konkurencyjnym modeli bojowych podstawowe warstwy. Stjerna absolutnie doskonała pierwsza warstwa dla wszystkich rodzajów działalności, nie tylko zimą, ale wiosną i zupełnie rozbrajania APR strój narciarski z tradycyjnych schematów niezwykłych kolorach z kontrastowymi szczegóły. Stjerna dla bardzo wymagających aktywności z gwarancją szybkiego usuwania wilgoci z ciała. 100% ultra-cienkiej wełny Merino jest wybór naturalne i oczywiste na chłodne wiosenne wieczory. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i jest odporny na zapachy. Płyty wykonane z cienkich pachami materiału przyspieszenia uwalniania nadmiaru ciepła i ułatwia termoregulacji ciała. Wysoki kołnierz chroni szyję bezpiecznie. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Selfsne kolory i zabawy wzory wplecione w 4-way elastycznej tkaniny żakardowe do trudnych, bardzo aktywnych i dreszcze kobiet. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 240 g, drugi: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Slim Rozmiary: S - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Skarpety Kari Traa TAFISA Sock 3PK NSEA

aparat

Dla kobiet, które chcą zachować spokój podczas całego treningu nawet w ciągu dnia. W tradycyjnych i nietradycyjnych kolorach, można wybrać harmonijne połączenie ze stroju. R ychleschnoucí, elastyczny materiał mieszany zachowa nasze stopy suche. Miękka, elastyczna i przyjemnie przylega do każdego kształtu stopy, mógł po prostu skupić się na sobie. Elastyczna górna lamówka zapobiega grabienie. Niska moc wycięte z adidasów. Płaski szew na czubku eliminuje przykry tarcia. Materiał: 70% bawełna, 24% poliester, 4% poliamid, 2% elastyna Rozmiary: S (36-38) M (39-41) Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Koszulka Kari Traa LOUISE LS NAVY

aparat

Sport długi rękawem Kari Traa Louise LS dla aktywnych sportów gwarantowane, aby spełnić wszystkie oczekiwania sportowców kobiet, dla których ruch jest koniecznością w lecie jak iw zimie. Na metę, skialpinizmu, narty biegowe, T-shirt, który nie zna słowa "nie". Jest idealny do łączenia z innymi modelami Kari Traa Louise. Dodatkowy elastyczny, oddychający, szybkoschnący materiał syntetyczny pozwala w szybkim tempie. Idealnie zaprojektowane panelowa konstrukcja techniczną z dodatkowych paneli oddychających w miejscach, gdzie najbardziej ocieplenie, ułatwia termoregulację ciała. Długi rękaw chroni dłonie wzdłuż całej długości. 4-drożny elastycznego materiału wspierany przez wyrafinowanych ciętych przytula ciała i idealnie dopasowuje się do niego. Żaden ruch nie jest możliwe, to połączenie zarówno maksymalną swobodę ruchu. Szybkoschnący, 4-drożny elastyczny materiał syntetyczny odblaskowe Sportowy krój okrągły dekolt Materiał: główny: 93% poliester, 7% elastan, drugi 86% poliester, 14% elastan, inny 100% poliester Redaktor: Slim Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

legginsy Kari Traa LOUISE TIGHTS EBONY

aparat

getry sportowe Kari Traa Louise Rajstopy, ulepszone wersje popularnych Svalestjert Rajstopy dla aktywnych sportowo gwarantowanych, aby spełnić wszystkie oczekiwania sportowców kobiet, dla których ruch jest koniecznością w lecie jak iw zimie. Na metę, skialpinizmu, narty biegowe, T-shirt, który nie zna słowa "nie". Jest idealny do łączenia z innymi modelami Kari Traa Louise. Dodatkowy elastyczny, oddychający, szybkoschnący materiał syntetyczny pozwala w szybkim tempie. 4-drożny elastyczny, szybkoschnący materiał mieszany wspierany przez wyrafinowanych ciętych przytula ciała i idealnie dopasowuje się do niego. Żaden ruch nie jest możliwe, to połączenie zarówno maksymalną swobodę ruchu. Szybkoschnący, 4-drożny elastyczny materiał syntetyczny odblaskowe regulowane mankiety regulowany pas wyprofilowane kolana Lined klin bezpieczna kieszeń taśma silikonowa Techniczne, panel cięcia Materiał: główny: 87% poliester, 13% elastan, drugi 93% poliester, 7% elastan Redaktor: Przytulna Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Skarpety Curry Traa VINST WOOL SOCK 2PK GM

aparat

Dodatkowe miękkie i wygodne skarpetki dla wszystkich działań i dzień nosić z nieskończoną dawki norweskim stylu. Kolor doskonale niepowtarzalny rozpoznawalne z daleka, więc na pewno nie mylić. Zestaw dwóch par. Techniczne materiał mieszany wełniana zapewnia idealne połączenie ciepła, oddychalności i komfortu. Miękkie, elastyczne i ładnie przylega do wszystkich krzywych nogach, możemy po prostu skupić się na sobie. Dzięki naturalnych właściwości wełny nie pachnie nawet po ciężkim i długim dniu. Elastyczna górna koszulki zapobiega zbijanie. Płaski szew na końcu eliminuje przykry tarcia. Materiał: 55% wełna i 27% akryl i 11% poliester, 4% poliamid, 3% elastan Rozmiary: S (36-38), M (39-41) Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzech medali z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe. Odzież sportowa zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniają wymagania dla aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Dzięki bieliznę z wełny Merino jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz kurtki i spodnie damskie o niepowtarzalnym wystroju, to jesteś także w odpowiednim miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale również fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky są wzmocnione, biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością uniknąć nieprzyjemnych kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość korzystania każde działanie w pełni.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Skarpety Curry Traa VINST WOOL SOCK 2PK KPK

aparat

Dodatkowe miękkie i wygodne skarpetki dla wszystkich działań i dzień nosić z nieskończoną dawki norweskim stylu. Kolor doskonale niepowtarzalny rozpoznawalne z daleka, więc na pewno nie mylić. Zestaw dwóch par. Techniczne materiał mieszany wełniana zapewnia idealne połączenie ciepła, oddychalności i komfortu. Miękkie, elastyczne i ładnie przylega do wszystkich krzywych nogach, możemy po prostu skupić się na sobie. Dzięki naturalnych właściwości wełny nie pachnie nawet po ciężkim i długim dniu. Elastyczna górna koszulki zapobiega zbijanie. Płaski szew na końcu eliminuje przykry tarcia. Materiał: 55% wełna i 27% akryl i 11% poliester, 4% poliamid, 3% elastan Rozmiary: S (36-38), M (39-41) Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzech medali z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe. Odzież sportowa zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniają wymagania dla aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Dzięki bieliznę z wełny Merino jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz kurtki i spodnie damskie o niepowtarzalnym wystroju, to jesteś także w odpowiednim miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale również fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky są wzmocnione, biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością uniknąć nieprzyjemnych kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość korzystania każde działanie w pełni.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Bluza Curry Traa Svala Mid Layer Ebony

aparat

Oczekujemy od siebie i swoich ubrań maksymalną wydajność. Czy nam się nigdzie iść do praktyki, z przyjacielem lub na placu zabaw z dziećmi Svala Mid warstwy na pewno się przyda. neuvedenokonwencjonalne Funky połączenie trzech żywych kolorach sprawiają nam pomylenia się na szczycie Śnieżki. Miękki, elastyczny i szybkoschnący materiał mieszany przez włókna wełny izolowane i odprowadza wilgoć z dala od ciała i są przeznaczone do stosowania jako izolacyjnej warstwy środkowej, gdy temperatura spadnie poniżej zera, lub lekka warstwa wierzchnia, jeśli tak nie jest oblodzona. Materiał jest szybki, gdy trzeba poddać się praniu bluzę, na pewno będzie gotowy na kolejną przygodę lub szkolenia. Wielki sportowy krój i 4 wytyczna elastyczny materiał zapewnia maksymalną swobodę ruchów. Materiał: 84% Dri-Release / 11% wełna / 5% elastan Wytnij: Slim Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem w freestyle dyscyplinach narciarskich z trzech medali z Igrzysk Olimpijskich, ale również twórcą marki sukcesy sportowe. Odzież sportowa zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniają wymagania dla aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Dzięki bieliznę z wełny Merino jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz kurtki i spodnie damskie o niepowtarzalnym wystroju, to jesteś także w odpowiednim miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w projektowaniu, ale również fakt, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky są wzmocnione, biustonosz jest bezkosticová jest wykonana z materiału szybkoschnącego i ma doskonały system mocujący. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością uniknąć nieprzyjemnych kołyszące piersi i tym samym nadmierne obciążenie i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość korzystania każde działanie w pełni.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Koszulka Kari Traa Rose H/Z NAVY

aparat

Koszulka warstwa bazowa Kari Traa, doskonałe, techniczne i zabawny. Fundament jest podstawą. Wyrafinowane rozwiązania techniczne i korzystać z najlepszych wełnę przyniósł Kari Traa w czołówce w konkurencyjnym modeli bojowych podstawowe warstwy. Rose H / Z absolutnie doskonałe ciepłe pierwsza warstwa dla działań zimowych bezpretensjonalny i całkowicie rozbrajania Apres strój narciarski z tradycyjnymi wzorami niezwykłych kolorach z kontrastowymi szczegóły. 100% ultra-cienkiej wełny merino jest wybór naturalne i oczywiste dla zimnej pogody. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i naturalnie odporny zapach. Krótki pocztowy zamocowany kołnierz umożliwia uwolnienie nadmiaru ciepła i ułatwia termoregulacji ciała. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Selfsne kolory i zabawy wzory wplecione w 4-way elastycznej tkaniny żakardowe do trudnych, bardzo aktywnych i dreszcze kobiet, które nie tylko ogrzewa i chłodzi, ale również bawi. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 240 g, drugi: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Slim Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Kalesony Kari Traa Stjerna Pant EBONY

aparat

Wyrafinowane rozwiązania techniczne i korzystać z najlepszych wełnę przyniósł Kari Traa w czołówce w konkurencyjnym modeli bojowych podstawowe warstwy. Stjerna absolutnie idealne na ciepłe pierwszych działań warstwa veškerézimní i całkowicie rozbrajanie Apres strój narciarski z tradycyjnymi wzorami niezwykłych kolorach z kontrastowymi szczegóły. Stjerna dla bardzo wymagających aktywności z gwarancją szybkiego usuwania wilgoci z ciała. 100% ultra-cienkiej wełny merino jest wybór naturalne i oczywiste dla zimnej pogody. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i naturalnie odporny zapach. Panele wykonane z cieńszego materiału na wewnętrznej stronie nogi przyspieszyć uwalnianie nadmiaru ciepła i łatwiejszego termoregulacji ciała, co możemy zrobić co w naszej mocy w najzimniejsze dni. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Selfsne kolory i zabawy wzory wplecione w 4-way elastycznej tkaniny żakardowe do trudnych, bardzo aktywnych i dreszcze kobiet, które nie tylko ogrzewa i chłodzi, ale również bawi. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 240 g, drugi: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Przytulna Rozmiary: S - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Koszulka Kari Traa Ulla H/Z GOLD

aparat

Wyrafinowane rozwiązania techniczne funkcjonalna koszulka z długim rękawem z najwyższej jakości 100% wełny Merino. Idealny na spacery w chłodne letnie wieczory. Warstwa bazowa Ulla - idealny, technicznie Pochłanianie, bez cienia nudy. Idealny w połączeniu z innymi modelami Kari Traa Ulla. Warstwa podstawowa / Z Kari Traa Ulla H wykonany ze 100% wełny Merino żywy i sportowy wygląd dla wszystkich kobiet, dziewcząt i dziewcząt, którzy kochają żadnej aktywności. 1/2 zip ułatwienia odprowadzania nadmiaru ciepła, ciepłej szyi kołnierz. 100% ultra-cienkiej wełny Merino jest wybór naturalne i oczywiste dla zimnej pogody. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i naturalnie odporny zapach. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Dzieło paski i kontrastowe szczegóły 4-drożny elastycznego materiału poparte cięcia, która przyznaje, kobiece kształty, przyjemnie ogarnia każdego kobiecego ciała, bezpiecznie rozgrzać i będzie wiernie służyć przez cały okres użytkowania. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Slim Rozmiary: S - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

spódnice Curry Traa Lina Skort Ebony

aparat

Spódnice dla kobiet niewątpliwie należy. Po pierwsze, że idealnie pasuje, częściowo ukryć to, co nam się nie podoba, a ponadto pomimo spocone czoło i czerwoną twarzą, czyni nas księżniczka. I to działa, kiedy nasze wzrasta tętno maksymalnie nawet wtedy, gdy obiekt Kari Traa Miejskie szkolenie, ale nie zawieść przy innych okazjach. Gładkie cięcie i konstrukcja, która sama prowokuje zintegrowany z 4-kierunkowym elastycznego materiału jest cięta, która kojarzy się idealne kobiece kształty, wspieramy naszych ambicji sportowych i rozświetlają linę. Nesmeky silikonowe na wewnętrznej stronie pasek utrzymuje wszystko w odpowiednim miejscu, nawet jeśli wszyscy uważają, że przepona musi spaść w każdej chwili. Zintegrowane reflektory wypełnienia obowiązku spacerowiczów / Prowadnice do Opuszczenia miasta i rzeczywiście oszczędza nerwy (podawanie wyjaśnienia) i pieniądze (grzywny, jeśli nie wyjaśnienie). Szybkoschnący 4-drożny elastyczna doskonale odprowadza wilgoć, oddycha dobrze. materiał: 89% poliester, 11% elastan, po drugie: 92% poliamid, 8% elastan, trzecie: 100% poliester Redaktor: Slim Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sportowe legginsy Kari Traa Tikse Pant GREYM

aparat

Damskie funčkní legginsy z wełny Merino - doskonałe miękka i gładka warstwa podłoża z wełny Merino dla kobiet i dziewcząt, którzy są po prostu zabawa do picia "ciało", nawet w chłodne zimowe dni. projektowanie rozwiązań panelowe w kontrastowych kolorach, przyciągające uwagę szczegóły wkomponowane 4-way elastyczny materiał jest cięty, co daje kobiece kształty, wspierając naszych ambicji sportowych, bez wpływania w jakikolwiek sposób ograniczać swobodę swoimi skrzydłami. Okrągły dekolt i wyposażone w pasie ułatwiają warstw. Szybkoschnący 4-drożny elastyczny materiał jest polar doskonale odprowadza wilgoć, oddycha dobrze i dzielnie stawia opór zapach naturalny. Wszystkie szwy są umieszczone tak, aby nie podrażniać skórę. Materiał: 100% wełny Merino, kierunek: 17,5 mikrona 150g, więcej: 17,5 mikrona 130 g Redaktor: Slim Rozmiary: XS - XL Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Koszulka Kari Traa Rose H/Z WINO

aparat

Koszulka warstwa bazowa Kari Traa, doskonałe, techniczne i zabawny. Fundament jest podstawą. Wyrafinowane rozwiązania techniczne i korzystać z najlepszych wełnę przyniósł Kari Traa w czołówce w konkurencyjnym modeli bojowych podstawowe warstwy. Rose H / Z absolutnie doskonałe ciepłe pierwsza warstwa dla działań zimowych bezpretensjonalny i całkowicie rozbrajania Apres strój narciarski z tradycyjnymi wzorami niezwykłych kolorach z kontrastowymi szczegóły. 100% ultra-cienkiej wełny merino jest wybór naturalne i oczywiste dla zimnej pogody. Miękka i przyjemna w dotyku, oddychającego materiału ciepły, gdy jest zimno, chłodno, gdy jest ciepło i naturalnie odporny zapach. Krótki pocztowy zamocowany kołnierz umożliwia uwolnienie nadmiaru ciepła i ułatwia termoregulacji ciała. Kari Traa wykorzystuje wyłącznie fala, która nefilcovatí. Selfsne kolory i zabawy wzory wplecione w 4-way elastycznej tkaniny żakardowe do trudnych, bardzo aktywnych i dreszcze kobiet, które nie tylko ogrzewa i chłodzi, ale również bawi. Materiał: 100% wełna Merino Waga: Główne: 19,5 mikrona 240 g, drugi: 19,5 mikrona 180 g Redaktor: Slim Kari Traa jest nie tylko mistrzem freestyle dyscyplinach narciarskich z trzema medalami z Igrzysk Olimpijskich, ale także twórcą marki sukces sportowy. Sportswear zaprojektowane, aby pasowały idealnie kobiece kształty, ale także spełniać wymagania dotyczące aktywnego i sportowego stylu życia. Większość produktów Kari Traa jest tak zaprojektowany, że mogą one być noszone nastolatków. Z Merino wełnianych jest gorąco i cienkie i wygodne. Kari Traa produkuje także czapki i rękawiczki. Jeśli szukasz damskich kurtek i spodni o unikalnej konstrukcji, a następnie pojawi się również na właściwym miejscu. Kurtki i spodnie są unikalne nie tylko w swojej konstrukcji, ale również dlatego, że kobiety są szyte na miarę i pasują idealnie. W ofercie także sportowy wiatrówki, bluzy, skarpetki, biustonosze i majtki wiele akcesoriów. Idealny, czy idziesz do aerobiku, zumba, przędzenia, lub po prostu pobiegać. Zupełnie wyjątkowe biustonosze Kari Traa. Biustonosze są zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort podczas uprawiania sportu. Opasky wzmacniane cała biustonosz bezkosticová wykonana z szybkoschnącego materiału i ma doskonałą układu mocującego. Dzięki unikalnej kombinacji dwóch substancji i innym kierunkowym elastycznością zapobiec nieprzyjemnym kołyszące piersi i tym samym nadmiernego wysiłku i załadunek. Nawet bez stanika nie doświadczyli takiej wygodę dla sportu i możliwość cieszyć się każdą aktywność w najszerszym.


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 13 . Wszystkich wpisów: 256

Zobacz inne produkty