Lill Sport

Rękawice Lill-SPORT Junior 904

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawice można prać w pralce.Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% Neopren Właściwości materiałów:Isowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania. Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT OVERSTRAP 0122

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. Na górne mocowanie na rzep taśmy z materiału frotte na powierzchni do wycierania. Pomiędzy kciukiem i palcem zbrojenia przed ścieraniem Clarino syntetycznej skóry. Jest to bardzo prosty sposób wdrożyć bez konieczności usuwania kije (przed startem, przed długi jazdy, exit, itp.) Selfk żadnych Skórzane rękawice i Overstrap należy nawilżać od czasu do czasu smaru balsam. Rękawice nie musi być suche na źródła ciepła silny! Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: Skóra łosia Isowind®-Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania.Skóra łosia-Jest bardzo miękkie, gładkie i odporne na ścieranie. Bardzo lekko i szybko po umieszczeniu dłoni kształty. Materiał jest porowaty, a dzięki powietrzu komůrkám zapewnia Doskonała izolacja termiczna. Idealnym materiałem do produkcji rękawic na narciarstwo biegowe.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND THERMO 0402

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Rękawice z poliestru szczotkowanego. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% Neopren Isowind®-Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania.Clarino®-jest silne skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Coach 0202

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców jest używane Elk skóry które jest wzmocnione między kciukiem i palcem wskazującym Clarino sztucznej skóry. Rękawiczki z podszewką. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki ma wewnątrz Twojego nadgarstka elastyczne gumku i na górnej części rozporządzenia jest taśmy velcro.Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: Skóra łosia Właściwości materiałów:Isowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania. Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie. Skóra łosiaJest bardzo miękkie, gładkie i odporne na ścieranie. Bardzo lekko i szybko po umieszczeniu dłoni kształty. Materiał jest porowaty, a dzięki powietrzu komůrkám zapewnia Doskonała izolacja termiczna. Idealnym materiałem do produkcji rękawic na narciarstwo biegowe.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport NewDimension 101

aparat

Nasada zewnętrzna warstwa Isowind ® na tylnej strony jest laminowana do 1 mm perforowanego neoprenu dla większej pojemności izolacji termicznej i pot wentylacji. W dłoni i palców jest stosowany skóry syntetycznej Clarino ®, która jest między kciukiem i palcem wskazującym i dłoni wzmocnione. Rękawice mają bardzo dużą trwałość. Są prać w pralce w temperaturze 40 ° C. Charakterystyka materiałów: Isowind ® Składa się ona z 3 warstw nalaminovaných materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna podszewka membrana. Porelle membrana jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wszystkie trzy warstwy są optymalne integralną materiał, który jest używany jako górną część rękawicy. Stosujemy dwa rodzaje Isowind ® - Czarno-białe lub gładkie, które nadaje się do nadruku. Clarino ® Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND BREEZE 0406-00

aparat

Przeznaczone do jazdy na rolkę, narciarstwa, nordic walking, rower lub uruchomiona pałeczkami. Górna część jest wykonana z elastycznego materiału Lycra, co gwarantuje stabilność kształtu. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z lycry do wycierania. Rękawiczki zakończył się mankiety cienki Neopren. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% Lycra®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% NeoprenLycra®Jest syntetyczne nitki elastycznej, która zapewnia doskonałe dopasowanie, jak suche, mokre, zachowując kształt i maksymalny komfort. Jego niezwykłe zdolności, aby rozciągnąć i powrót do stanu pierwotnego poprawia właściwości wszystkich substancji i odzież, w której jest stosowany. Elastyczność, że włókna Lycra® dostaw odzieży sportowej, pozwala na odpoczynek przed ciało aerodynamicznie i nie utrudniało ruchu. Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Coach Slim Woman 0204

aparat

Wykonana jest w części grzbietowej z materiału Isowind® wiatr, który jest laminowany do 1 mm perforowana neoprenu wyższe zdolności izolacji ciepła i potu wentylacji. Dłoni i palców jest stosowany łosia skórę, która jest wzmocniona między kciukiem a palcem wskazującym skóry syntetycznej Clarino. Rękawica jest izolowany podszewka tkaniny. Góra kciuka jest traktowany frotte do wycierania. Rękawica ma na wewnętrznej stronie nadgarstka i elastyczną gumką na górnej stronie jest regulacja na rzepy. To jest izolowana najpopularniejsze rękawice kobiet. Wierzchni materiał: 100% poliester, materiał funkcjonalny Isowind® Palm: łoś skóry Charakterystyka materiałów: Isowind® Składa się z 3 warstw laminowanych materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna membrana podszewka. Membrana Porella jest elastyczny, oddychający i posiada doskonałe właściwości odprowadzania nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą integralną optymalny materiał stosuje się jako górną część rękawicy. Wykorzystujemy dwa typy Isowind® - czarno-biały lub gładkie, co jest odpowiednie do drukowania. Moose skóry Jest niezwykle miękka, gładka i odporna na ścieranie. Jest łatwo i szybko po włożeniu kształty ręcznie. Materiał jest porowaty i powietrza przez komory zapewnia doskonałą izolację cieplną. Idealny materiał na rękawice do uprawiania narciarstwa biegowego.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND SLIM 0404

aparat

Wykonana jest w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do ciepła Izolacja i wentylacji. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawice z dzianiny prążkowanej elastyczne końcówki. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: lub 30% wełna, 26% bawełna, 52% poliamid, 9% elastan Isowind®-Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania.Clarino®-jest silne skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport "S" 103

aparat

Wzmocnienie między kciukiem i palcem wskazującym zapewnia maksymalną wytrzymałość rękawic. Optymalnie wyprofilowane szwy dla komfortu i zapobiegania zużycia. Z tyłu rękawicy służy laminowana warstwa - ISOFOAM i Lycra - do optymalnego zarządzania wilgocią, poprawa zdolności adaptacyjnych i trwałość. Charakterystyka materiałów: Clarino ® Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Ochraniacze na buty Lill-SPORT Gaiters 731

aparat

Służy do ochrony stóp przed zamarzniętym śniegu. Pokrywy te są wykonane jako pojedynczych włókien szklanych pokrytych gumą, która chroni przed ścieraniem śnieg i tym samym zapewniają dużą trwałość. Rozmiar: S (36-37) M (38-39), L (40-41), L (42-43), L (44-45) Charakterystyka materiałów: Isowind ® - składa się z 3 warstw laminowanych materiałów: zewnętrznej warstwy wiatr i wodoodporną membraną podszewką. Membrana Porello jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości rozpraszania ciepła. Wszystkie trzy warstwy optymalnie integralną tkaniny. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® - czarne lub białe gładkie, który nadaje się do druku. Clarino ® - silna syntetyczna skóra o składzie 60% ​​nylonu i 40% poliuretanu. Materiał oddycha dobrze i ma doskonałe właściwości pocić. Tkaninę można prać, natomiast zmieniają swoje unikalne właściwości.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND GOLD 0403

aparat

Wiatroszczelna warstwą Isowind® na grzbiet dłoni, który jest nalaminovaná do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców jest używane renifer skóry, które jest wzmocnione między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawiczki do każdego zakupionego pakietu otrzymasz z twój balsam do pielęgnacji skóry w dłoni. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: skóry reniferówMankiet: 100% Neopren Isowind®-Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania.Renifer skóry-To jest bardzo miękkie, miękkie, odporne i ma właściwości Doskonała izolacja termiczna


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Superliner 123

aparat

i właściwości izolacyjne szkoleniowych / wyścigi rękawice. Superliner jest kompatybilny z rękawiczki Lillsport.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND 0401-00

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% NeoprenIsowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Coach Men 202

aparat

Isovind ® wiatro warstwa na odwrocie strony jest laminowana do 1 mm perforowanego neoprenu o wyższej zdolności izolacji cieplnej i pot wentylacji. W dłoni i palców stosowane są łoś skórę, która jest wzmocniona między kciukiem i palcem wskazującym Clarino ® skóry syntetycznej. Wewnętrzna warstwa jest utworzona przez połączenie dzianiny poliester i Wełna Superwash. Górna krawędź kciuka traktuje frotte do wycierania. Rękawice mają długą żywotność. Charakterystyka materiałów: Isowind ® Składa się ona z 3 warstw nalaminovaných materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna podszewka membrana. Porelle membrana jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wszystkie trzy warstwy są optymalne integralną materiał, który jest używany jako górną część rękawicy. Stosujemy dwa rodzaje Isowind ® - Czarno-białe lub gładkie, które nadaje się do nadruku. Clarino ® Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia. Moose skin Jest niezwykle miękka, gładka i odporna na ścieranie. Bardzo łatwo i szybko poprzez umieszczenie kształty rąk. Materiał jest porowata i powietrza przez komory zapewnia doskonałą izolację cieplną. Idealny materiał na rękawice narciarstwa biegowego.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND 0401-05

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% NeoprenIsowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND GOLD SLIM 0405

aparat

Wiatroszczelna warstwą Isowind® na grzbiet dłoni, który jest nalaminovaná do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców jest używane renifer skóry, które jest wzmocnione między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki zakończył z neoprenu z taśmy velcro na rozporządzenie. Rękawiczki do każdego zakupionego pakietu otrzymasz z twój balsam do pielęgnacji skóry w dłoni. Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: skóry reniferówMankiet: 100% Neopren Isowind®-Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania.Renifer skóry-To jest bardzo miękkie, miękkie, odporne i ma właściwości Doskonała izolacja termiczna


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Legend Thermo 0102

aparat

Bardzo ciepłe rękawice dla ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasada zewnętrzna warstwa Isowind ® na odwrocie strony. W dłoni i palców jest stosowany skóry syntetycznej Clarino ®, która jest między kciukiem i palcem wskazującym i dłoni wzmocniona. Wykorzystanie ciepła wewnątrz Microfllece rękawic ® i specjalne EXOTEX tkaniny ® zapewnia doskonałą izolację termiczną oraz doskonałą odprowadzanie wilgoci. Isowind ® Składa się ona z 3 warstw nalaminovaných materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna podszewka membrana. Porelle membrana jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wszystkie trzy warstwy są optymalne integralną materiał, który jest używany jako górną część rękawicy. Stosujemy dwa rodzaje Isowind ® - Czarno-białe lub gładkie, które nadaje się do nadruku. Clarino ® Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Legend Guld 0106

aparat

Wiatroszczelna warstwą Isovind® na grzbiet dłoni, który jest nalaminovaná do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców jest używane Elk skóry, który jest wzmocnione między kciukiem i palcem wskazującym. Isowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania. Skóra łosiaJest bardzo miękkie, gładkie i odporne na ścieranie. Bardzo lekko i szybko po umieszczeniu dłoni kształty. Materiał jest porowaty, a dzięki powietrzu komůrkám zapewnia Doskonała izolacja termiczna. Idealnym materiałem do produkcji rękawic na narciarstwo biegowe.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Coach JUNIOR 0501

aparat

Wykonane w części hřbetové wodoodporny Isowind® materiał, który jest nalaminován do 1 mm perforowanego neoprenu na większą zdolność do izolacji termicznej i wentylacji. W obszarze dłoni i palców jest używane Elk skóry które jest wzmocnione między kciukiem i palcem wskazującym Clarino sztucznej skóry. Rękawiczki z podszewką. Górna część kciuka jest traktowany z materiału frotte do wycierania. Rękawiczki ma wewnątrz Twojego nadgarstka elastyczne gumku i na górnej części rozporządzenia jest taśmy velcro.Materiał zewnętrzny: 100% poliester, funkcjonalny materiał Isowind®Dłoń część: Skóra łosia Właściwości materiałów:Isowind®Składa się z 3 warstw materiałów nalaminovaných: shell, wiatr i membrana wodoodporna podszewka. Porelle membrany jest elastyczna, przewiewna i ma doskonałe parametry odprowadzenie nadmiaru ciepła. Wszystkie trzy warstwy tworzą optymalne tkaninowe, który jest używany jako górnej części rękawic. Stosujemy dwa rodzaje Isowind® czarny i biały lub gładkie, które nadaje się do drukowania. Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie. Skóra łosiaJest bardzo miękkie, gładkie i odporne na ścieranie. Bardzo lekko i szybko po umieszczeniu dłoni kształty. Materiał jest porowaty, a dzięki powietrzu komůrkám zapewnia Doskonała izolacja termiczna. Idealnym materiałem do produkcji rękawic na narciarstwo biegowe.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice lill-sport Legend Women 0107

aparat

Na odwrocie strony służy Isovind ® wiatro warstwa jest laminowana do 1 mm perforowanego neoprenu o wyższej zdolności izolacji cieplnej i pot wentylacji. Dłoni i palce wykonane są z skóry syntetycznej Clarino ®, która jest wzmocniona między kciukiem i palcem wskazującym. Rękawice mają bardzo dużą trwałość. Są prać w pralce w temperaturze 40 ° C. Dawniej znany jako kobiet "S". Isowind ® Składa się ona z 3 warstw nalaminovaných materiałów: warstwa zewnętrzna, wiatr i wodoodporna podszewka membrana. Porelle membrana jest elastyczna, oddychająca i posiada doskonałe właściwości odprowadzania ciepła. Wszystkie trzy warstwy są optymalne integralną materiał, który jest używany jako górną część rękawicy. Stosujemy dwa rodzaje Isowind ® - Czarno-białe lub gładkie, które nadaje się do nadruku. Clarino ® Jest to potężny skóry syntetycznej o składzie 60% poliamid i 40% poliuretanu. Materiał oddycha bardzo dobrze i ma doskonałą pot parametry. Tkanina jest zmywalna, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Stosowany jest przede wszystkim w rękach, palcach i uzbrojenia.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Rękawice Lill-SPORT LEGEND BREEZE SHORTY 0407-00

aparat

Przeznaczone do jazdy na rolkę, narciarstwa, nordic walking, rower lub uruchomiona pałeczkami. Górna część jest wykonana z elastycznego materiału Lycra, co gwarantuje stabilność kształtu. W obszarze dłoni i palców Clarino syntetyczna skóra jest używany, który jest wzmocniony między kciukiem i palcem wskazującym. Górna część kciuka jest traktowany z lycry do wycierania. Rękawiczki zakończył się mankiety cienki Neopren. Rękawice można prać w pralce. Materiał zewnętrzny: 100% Lycra®Dłoń część: syntetyczna skóra Clarino (60% poliamid, 40% poliuretan)Mankiet: 100% NeoprenLycra®Jest syntetyczne nitki elastycznej, która zapewnia doskonałe dopasowanie, jak suche, mokre, zachowując kształt i maksymalny komfort. Jego niezwykłe zdolności, aby rozciągnąć i powrót do stanu pierwotnego poprawia właściwości wszystkich substancji i odzież, w której jest stosowany. Elastyczność, że włókna Lycra® dostaw odzieży sportowej, pozwala na odpoczynek przed ciało aerodynamicznie i nie utrudniało ruchu. Clarino®Jest silny skóra syntetyczna z 60% poliamid i 40% poliuretan. Materiał bardzo dobrze oddycha i ma doskonałe parametry odprowadzanie potu. Tkaniny mogą być myte, i nie zmienia jego unikalne właściwości. Jest on używany głównie w obszarze dłoni, palców i wzmocnienie.


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 2 . Wszystkich wpisów: 21

Zobacz inne produkty