Lion

Kij hokejowy LION 6633 / 115cm

aparat

LION 6633 jest trzymać kij hokeista jest odpowiednia dla małych hokeistów w wieku od 6 do 9 lat. Ten kij jest przeznaczony przede wszystkim dla in-line i Ulicznych Hockey. Flagstaff kij wykonany jest z drewna klejonego z zakrzywioną masywnym ramieniu. Drewna kij ma wielką zaletę, że jest łatwy do dostosowania przez cięcia i szlifowania. Jest tak być może podkręcić długości kija do Twoich potrzeb.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sanki Lion Lawina 125

aparat

Parametry techniczne: Pojemność: 120 kg Długość: 125 cm zjeżdżalnia Długość siedziska: 71 cm Ssania Szerokość: 36 cm Waga: 4,8 kg CERTYFIKACJA: CZ Odlew Curl i ssania - plastik. Foro tylko dla celów ilustracyjnych! Kolory webbing inwentaryzacji. Lawina zjeżdżalnia jest przeznaczona tylko wyciągnąć pasek z klamrą (nie ssać).


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Drewnianne oparcie do sanek LION uniwersalne 194

aparat

Część produktów nie ma sprzętu. Slajd może być przykręcone do ramy siedzenia (zakup odpowiednich wkrętów) lub mogą być montowane na nartach ciągnąc taśmy lub paskami lub rzemykami. Kojec wykonany jest tradycyjnym producentem słowackim.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Bramkarzska kij LION 7744 / 145cm

aparat

długość 145 cm senior hobby Drewniana konstrukcja, laminowane lewa, prawa


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Sanki Lion Lawina 110

aparat

Parametry techniczne: Pojemność: 120 kg Ssania Długość: 110 cm Długość siedziska: 56 cm Szerokość odsysania: 36 cm Waga: 4,1 kg CERTYFIKACJA: GB Kolor zgodnie z taśmy ręki. Avalanche jest przeznaczony sanie po prostu wyciągnąć pasek ze sprzączką (nie ssać).


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 1 . Wszystkich wpisów: 5

Zobacz inne produkty