Pokorný - Sítě

Tenisowa siatka SPORT podwójna

aparat

Składniki: - PE - net polietylenowa, kolor czarny, o rozmiarze oczek 42 mm, grubość 3 mm - górna krawędź jest zszyta z wysokiej PES - taśmy poliestrowe - górny margines wynosi 4x szyte - sieć jest rozciągnięta przez stalowego drutu pokrytego PCW Grubość 5 mm i długości 13 , 5m. - Boki i dolna krawędź jest wzmocnione szwy i ustalania PP - taśmy polipropylenowej - sieć ma 6 rzędów poniżej górnego pasma dwukrotnie Producent: Pokorny - Networks Ltd.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Siatkówkowa siatka Beach SPORT

aparat

Składniki: - PE-czarny netto polietylenu, rozmiar oczka 100 mm, grubość 3 mm - sieć jest przyszyta na obwodzie silnej taśmy PVC o szerokości 75 cm. Taśma jest wokół 4x zszytych obwodowych. - Drut stalowy pokryty PCV lub grubości przewodu kevralová 5 mm i długość 13,5 metrów. - Boki są wzmocnione włóknem szklanym prętów grubości szkła 10mm. Wzmocnienie to jest stosowane w połączeniu z odcięciem punktów i wyżłobienia do doskonałego wyłączenie. Wzmocnione boki sieci są wyposażone w 4-6 nacięć przecinarki pętle służą do doskonałej władzy w dół Producent: Pokorny - Networks Ltd.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Badminton siatka STANDARD

aparat

Składniki: - PA - sieć poliamid z czarną farbą, oko18mm, siła 1,2 mm - top uszyta jest z taśmy PVC o szerokości 40 mm - sieć jest obwód wzmocnione szwy i grubości sznurek 3mm - napięcie służy grubości 4 mm pleciony przewód o długości 8 metrów . Size - 6 x 0,76 m Producent: Pokorny - Networks Ltd.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Siatka do piłki nożnej siatkowej EXTRA LIGA

aparat

Sieć siatkówki jest przeznaczony dla wysokiego obciążenia w klubie, krajowych i międzynarodowych Wymiary konkursy: - długość 9,7 m, wysokość 1 Skład m:-net jest wykonana z liny PE + siatka PA-polietylenowe i poliamidowe czarny - rozmiar oczek 100 mm, grubości 3mm - Sieć uszyta jest na szczycie mocnego poliestru z taśmy poliestrowej o szerokości 75 mm - górny pasek jest szyte 4x - górny pasek przez Kevlar lub drut powlekany oceové z PCV o grubości 5 mm i długości 13,5 metrów. - Biodra sieci są uszyte z czarnym paskiem - biodra sieci są wyposażone w 4-6 punktach graniczna napinania Network doskonałego Producent: Pokorny - Networks Ltd. Wymiary: - długość 9,7 m, wysokość 1 m


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Tenisowa siatka SUPER

aparat

Tenis netto SUPER Składniki: - PE - netto polietylen, czarny, rozmiar oczek 42 mm, síla4mm - górna krawędź jest zszyta z wysokiej PES - taśmy poliestrowe - górny margines wynosi 4x szyte - sieć jest rozciągnięta przez stalowego drutu pokrytego PCW Grubość 5 mm i długości 13,5 m - Boki i dolna krawędź jest utworzone własnej sieci jest dwukrotnie nie strzępi! - 6 rzędy poniżej górnego pasma wiąże prosíťováním. Cena środkowa taśmy - Wimbledon średnia Producent: Pokorny - Networks Ltd.


ZOBACZ WIECĘJ!!!

Siatka do piłki nożnej siatkowe EXTRA LIGA

aparat

Sieć jest przeznaczony dla dużych obciążeń, w klubie, krajowych i międzynarodowych konkursów. Wymiary: - długość 9,5 m, wysokość 1 Skład m: - sieć składa się z liny PE + PA-polietylenowe i poliamidowe siatki czarny - rozmiar oczek 100 mm, grubość 3mm - sieć jest szyte na szczycie potężnej PES taśmy poliestrowej o szerokości 75 mm - net jest szyte na dole potężny PES taśmy poliestrowej o szerokości 50mm - dolny i górny pasek jest po prostu 4x - top pasek przez drutu Kevlar lub stali powlekanej PCV o grubości 5 mm i długości 13,5 metrów. - Dolny pasek przez przewód pleciony PA nylon o grubości 6 mm i długości 14 m, zaopatrzonej z jednej strony kurtyny stalowej, a na drugim poziomie. Podawać idealne zacięcie off dolnym brzegu. - Biodra sieci są uszyte z czarnymi paskami i wyściełane grubość okładzin 10mm - klamra jest zabezpieczona przed wyjęciem z kieszeni - boki sieci są wyposażone w 4-6 wyciętych punktów za doskonałej sieci napinania - idealne dopntí sieć służy uwikłania pętli, które znajdują się w przełączniku punkty wzdłuż strony sieci Producent: Pokorny - Networks Ltd.


ZOBACZ WIECĘJ!!!
<<Poprzedni Następny >> Strona : 1 z 1 . Wszystkich wpisów: 6

Zobacz inne produkty